Home
Agenda
Nat. kaderteam BCS
WF kaderteams BCS
LED verlichting
Biljartmatrialen
Links


Biljartagenda       I.v.m. corona zijn de roodgemerkte wedstrijden uitgesteld

Wk datum   Spelsoort Vereniging Plaatst
37 15, 17 en 18 sept District  NWN Kadertoernooi  Wieringermeer '85  Slootdorp
42 20, 22 en 23 okt  District  Drieb. kl 3e kl Wieringermeer '85  Slootdorp
43 27, 29 en 30 okt  District  Drieb. kl 2e kl  Turnlust  Den Helder
44 3, 4 en 6 nov  District  Drieb. kl 1e kl  De Liefhebber  Warmenhuizen
45 12 t/m 14 nov  Gewest  Drieb. kl 3e kl  District West Friesland  
45 8 t/m 20 nov  Voorronde Drieb. kl Hfd  Royal  Den Helder
46 17, 18 en 20 nov  District  Libre 4e kl  B.I.O.S.  Warmenhuizen
46 19 t/m 21 nov  Gewest  Drieb. kl 2e kl  District Duinstreek  
47 24, 26 en 27 nov  District Libre 3e kl  Ons Genoegen Warmenhuizen
47 26 t/m 28 nov  Gewest  Drieb. kl 1e kl  District N.H.M.  
48 1, 3 en 4 dec  District Libre 2e kl  Wieringermeer '85  Slootdorp
48 10 t/m 12 dec  Gewest  Drieb. kl hfd  D. N. O. '86  Heerhugowaard
50 15, 17 en 18 dec  District Libre 1e kl  Sombroek Langedijk  Nrd. Scharwoude
1 7 t/m 9 jan  Gewest  Libre 4e kl  De Vriendschap  t`  Veld
2 14 t/m 16 jan  Gewest Libre 3e kl  District N.H.M.  
2 12, 13 en 15 jan District  Drieb Grt 1e   S.D.S. Den Helder
2 10 t/m 22 jan  Voorronde Libre Hfd  Royal  Den Helder
3 20, 21 en 22 jan  District  Bandst 3e kl  Wieringermeer '85  Slootdorp
4 28 t/m 30 jan  Gewest Libre 2e kl  District Duinstreek  
5 4 t/m 6 feb  Gewest  Libre 1e kl  District West Friesland  
5 31 jan, 2 + 9 febr  Voorronde Overg. kl 3 bnd gr. De Liefhebber  Warmenhuizen
6 10, 11 en 12 feb  District  Bandst 2e kl  K.O.T.  Dirkshorn
6 11 t/m 13 feb  Gewest  Libre Hfd  District N.H.M.  
7 16, 18 en 19 feb  District  Bandst 1e kl  Turnlust  Den Helder
7 18 t/m 20 feb  Gewest  Drieb. Grt 1e kl  District West Friesland  
8 23 febr, 2 +3 mrt  Voorronde Bandst Hfd kl  De Liefhebber  Warmenhuizen
8 25 t/m 27 feb  Gewest  Bandst 3e kl  De Vriendschap t`  Veld
9 4 t/m 6 mrt  Gewest  Overgangs kl 3 bnd gr. District Duinstreek  
11 18 t/m 20 mrt  Gewest  Bandst 2e kl  District West Friesland  
11 16, 23 en 26 mrt  District  Kader 38/2 4e kl  District N.H.M. Heerhugowaard
12 25 t/m 27 mrt  Gewest Bandst 1e kl    Warmenhuizen
12 26 en 27 mrt  District   Libre Groot B.C.S. / De Liefhebber  Warmenhuizen
12 26 en 27 mrt District  E.O.T.  B.C.S. / De Liefhebber  Warmenhuizen
14 8 t/m 10 apr  Gewest Bandst Hfd  District Duinstreek  
16 20, 21 en 23 apr District  Algemeen Libre  Pr. Hendrik  Den Helder
17 29, 30 apr en 1 mei  Nat.  Finale Bandstoten 1e kl  De Liefhebber  Warmenhuizen